ITALIJOS REGIONAI

PJEMONTAS

Paskelbė VYNO VALANDA

PJEMONTAS

„ForteMasso“tai itališkų žodžių „forte“, stipri, ir „masso“, uola, sąndara... „ForteMasso“ vyninės filosofija remiasi ypatingu dėmesiu vynuogynamas, taip garantuojant nuosaikesnį darbą požeminiuose rūsiuose tvariai suprojektuotoje vyninėje...

TĘSTI SKAITYMĄ →

FRIULIS-VENECIJA DŽIULIJA

Paskelbė VYNO VALANDA

FRIULIS-VENECIJA DŽIULIJA

„Siekiant įvaldyti kultūrinius veiksnius, pradedama nuo aplinkos pažinimo. Taip žmogus atranda save, kaip kūrėją, taip pat kaip dalį kažko labai plataus, kas jį pranoksta, išstato prieš paslaptį. Tokiu būdu užsimezga dialogas, tampantis simbiotine sąveika, harmonija, kurios dėka bendri rezultatai, vaisiai yra nauji, unikalūs, sudėtingi ir įvairūs.“ – teigia Gianfranco Gallo.

TĘSTI SKAITYMĄ →

UMBRIJA

Paskelbė VYNO VALANDA

UMBRIJA

"Tas žalias ir saulėtas kraštovaizdis – Umbrijos... Ir nepaisant to, kad joje Montefalco miestas sukuria išdidžios ir karingos tvirtovės įspūdį, tai – viena taikiausių vietų žemėje..." – konstatavo 1907 m. Hermann Hesse savo pirmąją kelionę Umbrija... 2021 m. „Arnaldo Caprai“ vyninei sukako svarbus 50-metis. Šiai datai įamžinti buvo pristatyta pirmoji vyninės tvarumo ataskaita. Įsipareigojimas išsaugoti gyvuojantį kraštovaizdį, stiprinant jo pamatinę vertę, meistriškumas įdiegiant naujoves kokybės labui ir vyno kultūros sklaida įtvirtina „Arnaldo Caprai“ vyninės tarptautinę sėkmę.

TĘSTI SKAITYMĄ →

LOMBARDIJA

Paskelbė VYNO VALANDA

LOMBARDIJA

Franciacorta teritorija, žinoma tiek dėl įsimintinų peisažų, tiek dėl vynų kokybės, yra Priešalpėse, prie Po upės slėnio tolimiausios, šiaurinės ribos, tačiau Iseo ežero pietuose, Brešijos provincijoje, Lombardijos regione... Pačioje Lombardijos širdyje, pietrytinėje Iseo ežero pakrantėje, Monticelli Brusati apylinkėse, savo ypatybėmis idealiai atitinkančiose Franciacorta D.O.C.G. reikalavimus, nuo 1974 m. įsikūrusi „Lo Sparviere“ vyninė.

TĘSTI SKAITYMĄ →

ABRUCAI

Paskelbė VYNO VALANDA

ABRUCAI

Abrucai yra labai įvairus ir įdomus regionas jame gaminamų vynų požiūriu. Vynuogynais užsodinti 32000 hektarų, iš kurių beveik 96% yra kalvose. Bendra vyno gamyba viršija 2,6 milijonus hektolitrų. „Orlandi Contucci Ponno“ vyninė yra itin gerai vertinama Abrucuose. Jai priklauso 55 ha vynuogynų, augantys Montepagano kalvose, nuo Adrijos jūros kylant porą kilometrų Vomano upės slėniu... Iš čia matosi aukščiausia Apeninų viršukalnė, Gran Sasso.

TĘSTI SKAITYMĄ →