BENDROS NUOSTATOS

EL. PARDUOTUVĖJE PATVIRTINTAS UŽSAKYMAS

 

  1. Elektroninėje parduotuvėje patvirtintą ir apmokėtą užsakymą galima atsiimti Kaune, adresu Drobės g. 62, 404, susisiekiant prieš atvykstant. Užsakymas paruošiamas per 1 – 2 d.

  2. 50 km spinduliu € 100,00 viršyjančius užsakymus galima atsiimti kitu adresu. Susisiekite el. paštu.

  3. Fermentuotus alkoholinius gėrimus Lietuvos Respublikoje turi teisę įsigyti asmenys, kuriems virš 20 metų. Patvirtintą ir apmokėtą užsakymą įteikiantis asmuo turi teisę pareikalauti jį atsiimti įgalioto asmens pateikti dokumentą, patvirtinantį identitą ir amžių. 

  4. Tuo atveju, kai priėmęs prekes Pirkėjas pastebi neatitikimą su patvirtintu užsakymu, turi teisę nedelsiant (ne vėliau kaip per 24 val.) apie tai informuoti raštu, el. paštu info@vynovalanda.com, nurodant užsakymo numerį, grąžinimo priežastį, neatitikimą įrodančias nuotraukas. Pardavėjas, įvertinęs gautą elektroninį laišką, nedelsiant (ne vėliau kaip per 24 val.) įsipareigoja susisiekti su Pirkėju ir tuo atveju, kai prašymas yra tenkinamas, padengti užsakymą neatitinkančių prekių grąžinimo išlaidas, arba grąžinti už jas sumokėtus pinigus per 1 – 2 d. dienas nuo jų gavimo datos. Pardavėjas pasilieka teisę visų pirma pasiūlyti Pirkėjui pakeisti užsakymą neatitinkančias prekes užsakymą atitinkančiomis prekėmis, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.22810 straipsniu.

  5. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso nuostatomis ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu patvirtintomis Lietuvos Respublikos Mažmeninės prekybos taisyklėmis, visi nesutarimai, kilę dėl jų vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos Įstatymų nustatyta tvarka. Patirti nuostoliai atlyginami Lietuvos Respublikos Teisės aktų nustatyta tvarka ir pagrindais. Šalys atleidžiamos nuo įsipareigojimų pagal šias nuostatas ir taisykles vykdymo tik tuo atveju, kai jų įvykdyti neįmanoma dėl nuo Šalių valios ir galimybių nepriklausančių aplinkybių.

 

PRIVATUMAS IR ATSISKAITYMAS EL. PARDUOTUVĖJE

 

  1. Naudojantis ir diegiant elektronines paslaugas Lietuvoje privaloma laikytis Lietuvos Respublikos Paslaugas reglamentuojančių teisės aktų, Lietuvos Respublikos Teisės aktų, Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso.

  2. Patvirtindamas užsakymą elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas patvirtina susipažinimą ir sutikimą su bendrosiomis taisyklėmis, reglamentuojančiomis jam priklausančią asmeninę informaciją.

  3. Pardavėjas yra atsakingas už Pirkėjo asmeninės informacijos neatskleidimą tretiesiems asmenims. Pirkėjas yra pilnai atsakingas už elektroninėje parduotuvėje pateiktų asmeninių duomenų teisingumą. Kai Pirkėjas pateikia neteisingus duomenis, Pardavėjas turi teisę pareikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo, laikantis Lietuvos Respublikos Vartotojų teisių apsaugos įstatymo.

  4. Atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje galima tik įdiegta PayPal platforma.

  5. Kainos nurodomos eurais su PVM.

 

PVM SĄSKAITOS FAKTŪROS IŠRAŠYMAS

 

Susisiekite su MB „Vyno valanda“.

 

PASIŪLYMAS

 

Susisiekite su MB „Vyno valanda“.

 

KONTAKTAI

 

MB „Vyno valanda“

info@vynovalanda.com
+370 685 72 752, Agnė B.
Drobės g. 62, 404, Kaunas
LT-45188, Lietuva

 

REKVIZITAI

 

MB „Vyno valanda“

Įmonės kodas 305928187
PVM kodas LT100014627016
Maisto tvarkymo subjekto numeris 190013066
Licencijos numeris 4L-449a