BENDROS NUOSTATOS

EL. PARDUOTUVĖJE PATVIRTINTO UŽSAKYMO PRISTATYMAS

 

 1. Elektroninėje parduotuvėje patvirtinto užsakymo pristatymui yra suteikiama galimybė naudotis Venipak kurjerių paslaugomis, kurių kaina yra įtraukiama prieš užsakymo elektroninėje parduotuvėje patvirtinimą. Prekės kurjeriui paruošiamos per 1 – 2 d. nuo užsakymo patvirtinimo.

 2. Prekes įteikiantis asmuo visada turi teisę pareikalauti, kad prekes atsiimantis asmuo pateiktų identitą ir amžių patvirtinantį dokumentą. Alkoholinius gėrimus Lietuvoje turi teisę įsigyti tik asmenys, kuriems jau yra virš 20 metų.

 3. Tuo atveju, kai priėmęs prekes Pirkėjas pastebi neatitikimą su užsakymu, turi teisę nedelsiant (ne vėliau kaip per 24 val.) apie tai informuoti raštu, el. paštu info@vynovalanda.com, nurodant užsakymo numerį, grąžinimo priežastį, neatitikimą įrodančias nuotraukas. Pardavėjas, įvertinęs gautą elektroninį laišką, nedelsiant (ne vėliau kaip per 24 val.) įsipareigoja susisiekti su Pirkėju ir tuo atveju, kai prašymas yra tenkinamas, padengti užsakymą neatitinkančių prekių grąžinimo išlaidas, arba grąžinti už jas sumokėtus pinigus per 1 – 2 d. dienas nuo jų gavimo datos. Pardavėjas pasilieka teisę visų pirma pasiūlyti Pirkėjui pakeisti užsakymą neatitinkančias prekes užsakymą atitinkančiomis prekėmis, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.22810 straipsniu.

 4. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso nuostatomis ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu patvirtintomis Lietuvos Respublikos Mažmeninės prekybos taisyklėmis, visi nesutarimai, kilę dėl jų vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos Įstatymų nustatyta tvarka. Patirti nuostoliai atlyginami Lietuvos Respublikos Teisės aktų nustatyta tvarka ir pagrindais. Šalys atleidžiamos nuo įsipareigojimų pagal šias nuostatas ir taisykles vykdymo tik tuo atveju, kai jų įvykdyti neįmanoma dėl nuo Šalių valios ir galimybių nepriklausančių aplinkybių.

 

PRIVATUMAS IR ATSISKAITYMAS EL. PARDUOTUVĖJE

 

 1. Naudojantis ir diegiant elektronines paslaugas Lietuvoje privaloma laikytis Lietuvos Respublikos Paslaugas reglamentuojančių teisės aktų, Lietuvos Respublikos Teisės aktų, Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso.

 2. Patvirtindamas užsakymą elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas patvirtina susipažinimą ir sutikimą su bendrosiomis taisyklėmis, reglamentuojančiomis jam priklausančią asmeninę informaciją. Alkoholinius gėrimus Lietuvoje turi teisę įsigyti tik asmenys, kuriems jau yra virš 20 metų.

 3. Pardavėjas yra atsakingas už Pirkėjo asmeninės informacijos neatskleidimą tretiesiems asmenims. Pirkėjas yra pilnai atsakingas už elektroninėje parduotuvėje pateiktų asmeninių duomenų teisingumą. Kai Pirkėjas pateikia neteisingus duomenis, Pardavėjas turi teisę pareikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo, laikantis Lietuvos Respublikos Vartotojų teisių apsaugos įstatymo.

 4. Atsiskaitymas elektroninėje parduotuvėje vykdomas naudojantis įdiegtomis OPAY ir PayPal platformomis. Prekių kainos nurodomos eurais su PVM.

 

DIDMENA

 

Susisiekite su MB „Vyno valanda“ dėl didmeninių kainų pasiūlymo.

   

  KONTAKTAI

   

  MB „Vyno valanda“

  info@vynovalanda.com
  +370 685 72 752, Agnė B.
  Drobės g. 62, Kaunas
  LT-45188, Lietuva

   

  REKVIZITAI

   

  MB „Vyno valanda“

  Įmonės kodas 305928187
  PVM kodas LT100014627016
  Maisto tvarkymo subjekto numeris 190013066
  Licencijos numeris 4L-449a